Elektronika

Elektronika samochodowa

Świadczymy usługi z zakresu diagnostyki i naprawy elektroniki samochodowej. Posiadamy szeroką paletę interfejsów i oprogramowania do wielu marek samochodów. Dysponujemy wiedzą i osprzętem, niezbędnymi do prawidłowej weryfikacji usterek. Pracujemy, między innymi na renomowanym diagnoskopie BOSCH KTS. Nasze umiejętności poparte są licznymi szkoleniami oraz autoryzacjami np. PIERBURG.

 

Przykładowe usługi:

  • diagnostyka czujników (temperatury, ciśnienia, przepływomierzy, czujników wału rozrządu i korbowego, ABSu, sondy Lambda itp.)
  • diagnostyka i naprawa układów paliwowych diesla i benzynowych
  • diagnostyka i naprawa zaworów elektrycznych i podciśnieniowych (EGR, sterowania turbosprężarką itp.)
  • diagnostyka i naprawa uszkodzeń innych podzespołów elektrycznych i elektronicznych oraz instalacji elektrycznej pojazdu
Elektronika samochodowa Pierburg

Nasza wiedza i fachowość została zauważona i doceniona! Augustyniak Serwis otrzymał autoryzację firmy Pierburg- czołowego producenta podzespołów elektrycznych i elektronicznych w pojazdach samochodowych. Dzięki wsparciu naszego nowego partnera możemy Państwu zaoferować jeszcze bardziej profesjonalne usługi.

Diagnostyka Bosch KTS

Jako, że w naszej pracy korzystamy tylko z najlepszych i sprawdzonych rozwiązań, oczywistym okazał się wybór testera do diagnostyki elektroniki pojazdów Bosch KTS 540.

Usuwanie filtrów DPF/ FAP, zaworów EGR, sond Lambda, chiptuning

Świadczymy usługi związane z optymalizacja filtrów cząstek stałych (DPF / FAP) w samochodach z silnikami diesla. Programujemy sterownik silnika tak, aby nie pojawiały się już problemy związane z usterkami filtra